Роздільнянська громада: Плани та перспективи розвитку Комунальних підприємств у 2024 році

Під керівництвом Роздільнянського міського голови Валерія Шовкалюка, в присутності профільних заступників, відбулася робоча нарада з керівниками комунальних підприємств Роздільнянської територіальної громади, а саме – КП «Роздільнатеплокомуненерго», КП «Роздільнянський міський водоканал», КП «Виноградарське» та КП «Мрія».

Про це повідомили на сторінці Роздільнянської громади у ФБ.

Нарада з керівниками комунальних підприємств відбулася з метою презентації та обговорення виконаних робіт у 2023 році. Керівники представили детальний аналіз, включаючи фінансові показники, ключові досягнення та витрати. Під час наради акцентували увагу на досягненнях у сфері ефективності та якості послуг.

У контексті планів на 2024 рік обговорювалися стратегічні напрямки розвитку та ініціатив для покращення функціонування підприємств та покращення якості надання послуг для жителів громади.

Питання водопостачання для населення громади – один із пріоритетних аспектів. Розглядались питання пов’язані з необхідності заміни застарілих труб та водонапірних веж для підвищення ефективності системи, обговорили план реконструкції, визначили обсяг та першочерговість робіт у межах фінансування.

Іншим важливим питанням  є заборгованість населення за послуги централізованого водопостачання та вивезення твердих побутових відходів. Було вказано на необхідність вжиття заходів для зменшення заборгованості серед споживачів шляхом впровадження чітких механізмів розрахунків та ефективного контролю.

Учасники наради взяли на себе зобов’язання розробити конкретні заходи для подолання труднощів та удосконалення роботи підприємств у поточному році.

Джерело: Роздільнянська міська територіальна громада

Залиште свій коментар