Роздільнянців закликають дотримуватися режиму карантину

Роздільнянські рятувальники  громадян – суворо дотримуватися режиму карантину та протиепідемічних заходів 

З метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 рятувальники державної пожежно-рятувальної частини №32 м. Роздільна та співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області активно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності дотримання режиму карантину та протиепідемічних заходів, залучаючи пожежно-рятувальну техніку ДСНС із сигнально-гучномовними пристроями.      

Шановні мешканці м. Роздільна та Роздільнянського району!

Служба порятунку звертається до вас із проханням дотримуватися заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення коронавірусу

Просимо Вас не виходити на вулицю без нагальної потреби, не відвідувати місця скупчення людей, під час перебування на вулиці одягати захисні маски, зберігати дистанцію між людьми не менше ніж 2 метри та дотримуватися заходів особистої гігієни.

Подбайте про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю. Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією поширенню коронавірусної інфекції!

Пам’ятайте, відповідальністьрятує життя!

           

                                     Роздільнянський міськрайонний відділ

                                                   ГУ ДСНС України в Одеській області

Залиште свій коментар