Роздільнянці зустрінуть 2017-й рік зі штучною ялинкою

8 листопада відбулася сесія Роздільнянської міської ради, на засіданні якої було розглянуто 64 питання. Першочергово депутати заслухали звіт про виконання бюджету міської ради за 9 місяців та внесли відповідні зміни до нього. Також були внесені зміни до низки програм, затверджених рішеннями міськради, зокрема: програма розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста; сприяння соціально-культурному розвитку дітей та молоді; розвитку фізичної культури та спорту; «Милосердя – в дії» тощо.  Кожне з питань розглядалось із попереднім тривалим обговоренням та уточненнями.

Депутати також схвалили рішення щодо придбання штучної ялинки для міста. Сума, виділена на придбання ялинки та прикрас, становить 200 тис. грн. За словами міського голови В.О. Шовкалюка, до цього був проведений моніторинг цін і ця сума є найбільш оптимальною для її придбання.

Жваво обговорювалось питання щодо внесення змін до Положення про земельний податок у м. Роздільна, причиною чому стали чисельні листи від різних служб та установ Одеської залізниці. Попередньо, для земель залізничного транспорту було встановлено ставку 0,5 % податку від їх нормативно-грошової оцінки. За словами представників дирекції Одеської залізниці, для них вона занадто висока, тому вони і звертаються до депутатського корпусу з проханням залишити її на рівні минулого року – у розмірі 0,25 %. За проведеним аналізом, від цього міський бюджет щорічно втрачатиме 200 тис. грн. Водночас, для підсипання міських доріг необхідний щебінь, який залізниця, у разі зменшення ставки, зможе продавати за пільговою ціною. А, якщо щебінь купляти в інших організаціях, то він коштуватиме набагато дорожче, що призведе до більших витрат із міського бюджету. Тому, провівши аналіз затвердження податкових ставок для земель залізничного транспорту по інших органах місцевого самоврядування області, вислухавши усі сторони, депутати задовольнили прохання представників Одеської залізниці та внесли зміни до Положення про земельний податок.

Під час засідання також було розглянуто низку земельних питань, затвердження договорів, надання матеріальної допомоги соціально-незахищеним категоріям тощо.

Залиште свій коментар