Роздільнянці відзначили День Прапора

Сьогодні, 23 серпня,  біля пам’ятника Т.Г. Шевченка відбувся мітинг з нагоди Дня Державного Прапора України. Участь в ньому взяли представники влади, громадськості, учнівської молоді, які пройшлися колоною від райдержадміністрації до привокзальної площі зі знаменами нашої країни. З ними же вони вишукувалися навколо пам’ятника, і синьо-жовті кольори майоріли впродовж усього заходу. Адже прапор – це один з найважливіших символів державності, з яким наразі на Сході України наші захисники йдуть у бій, відстоюючи незалежність, суверенність та територіальну цілісність українських земель.

До пам’ятника Великому Козареві, світочу української нації, традиційно були покладені квіти на знак шани та поваги.

Пролунало чимало зворушливих слів з нагоди цього свята від керівництва району та міста, голови ГО “Громада Роздільнянщини” В.М. Василенка, т.в.о. військового комісара Роздільнянського району В.І. Сімаченка та матері нашого загиблого земляка, героя-кіборга Сергія Іщенка – Віліни Петрівни.

Також цього дня бажаючі мали нагоду відправитися в патріотичний автопробіг “Душі моєї кольори”, який відбувався у двох напрямках: м. Роздільна – Лиманська селищна рада та м. Роздільна – Єгорівська сільська рада.

Залиште свій коментар