Роздільнянці відзначили 205-ту річницю з дня народження Тараса Шевченка

9 березня, за ініціативи ГО “Громада Роздільнянщини” на чолі з Володимиром Василенком,  на Привокзальній площі м. Роздільна відбулися заходи з нагоди вшанування Великого Кобзаря. Адже саме в цей день, 205 років тому, на світ з’явився Тарас Григорович Шевченко – видатний український поет, письменник, художник та мислитель. Він – світоч української нації, його творчість відома в усьому світі й, безперечно, пророча для всієї української нації.

В заході з нагоди вшанування Тараса Шевченка взяли участь представники влади, громадськості, учнівської молоді. Присутні виступили зі словами шани та захоплення на адресу Великого Кобзаря, його безсмертної творчості, поклали квіти до меморіалу. Також у цей день всі бажаючі  могли виступити та зачитати вірші Тараса Шевченка, поділитися своїми думками тощо.

Крім того, після завершення урочистої частини з відзначення дня народження Тараса Шевченка, учасники заходу долучилися до  акції на підтримку військовополонених українських моряків. Роздільнянці виступили з лозунгами на підтримку наших моряків та засудженням військової агресії з боку Російської Федерації.

Залиште свій коментар