Роздільнянці боролись за путівки на Чемпіонат Європи

Роздільнянці боролись за путівки на   Чемпіонат Європи з волейболу пляжного                             (у закритих приміщеннях).

Харків. Фінал Чемпіонату України з волейболу пляжного у закритих приміщеннях вікова категорія до 17 років.

Харківська земля зустріла учасників змагань метровими кучугурами снігу, хоч на вулиці вже 8 березня. На Чемпіонат з’їхались команди з  міст: Нової Каховки, Києва, Чернігова, Рівного, Харкова, Роздільної, Чорноморська, Сваляви, Прилук, Бахмута, Запоріжжя, Кропивницького, Ужгорода( 21 команда) і треба зазначити що це найсильніші волейболісти України у віці до 17 років.

Організатори змагань провели чималу роботу по організації змагань так як зараз на державному рівні приділяється чимало уваги розвитку саме цього виду спорту.

За стінами було зимно, а на спортивних майданчиках йшла запекла боротьба за призові місця тому, що розігрувались путівки на Чемпіонат Європи. Переможці отримають путівку і можливість поїхати за державні кошти , срібні призери- путівки , але подорож вже прийдеться оплатити власними коштами.

Боротьбу за путівки вели і наші хлопці представники Роздільнянської ДЮСШ Плотнік Павло та Переходнюк Вячеслав під керівництвом чудового тренера-викладача  Шкульової Ганни Миколаївни. Хлопці неодноразові бронзові призери Чемпіонату тому й цього разу очікували перемоги.

В боротьбі з командою з м. Свалява Львівської обл. хлопці одержали впевнену перемогу 2:0(21:3;21:7),

з збірною командою м. Запоріжжя-Чернігів наші волейболісти програли з рахунком 1:2 (15:21;21:17;  8:15) ,

з командою з м. Рівне отримали безумовну перемогу 2:0 (21:12;21:18),

таку ж перемогу отримали і у грі з збірною командою м. Харків-Світловодськ  2:0 (21:17;21:12).

Самі розумієте щоб зіграти з такими результатами потрібно докласти чимало зусиль та майстерності. Нажаль в боротьбі за вихід у фінал хлопцям вже трохи збракувало сил тому що це вже була четверта гра за день і на відпочинок у команди було лише 30 хвилин. Як результат, наші хлопці  поступилися команді з м. Чорноморськ з рахунком 1:2 (16:21;21:10;15:17).Але судячи за рахунком боролися хлопці завзято і до останньої хвилини.

Підсумок: п’яте місце у Чемпіонаті України.

П’яте місце звичайно не перше і навіть не трете , але увійти в п’ятірку найсильніших волейболістів своєї країни це таки чимало і досить почесно. А якщо ви спросите чому ми не перші я вам відповім: бракує коштів. Пари з Нової Каховки та з Харкова що посіли перше та друге місце у Чемпіонаті не пропустили жодних змагань та турнірів, а це погодьтесь, підтримує спортсменів у відповідній формі. Спортсмени такого рівня це як коштовний камінь, якому для того щоб засяяти потрібно чимало «граней», ось саме таку роль і відіграють змагання. В турнірах з найкращими командами України спортсмени набувають той досвід який їм допомагає стати кращими, а чому б хлопцям з міста Роздільна не стати кращими?

Я надіюсь що знайдуться небайдужі люди які підтримають наших хлопців. Повірте, потенціал у Ганни Миколаївни Шкульової та Плотніка Павла і Переходнюка Вячеслава є, тільки потрібна ваша підтримка. Як приємно коли на майданчик виходить команда у гарній формі де зазначено за чиєї підтримки спортсмени показують такі результати.

По рейтингу міст на Чемпіонаті України  наша команда підняла наше місто на другу сходинку, допоможіть талановитим хлопцям, будь ласка, щиро сподіваємось на вашу підтримку.

Зараз команда готується до Чемпіонату України з волейболу пляжного у закритих приміщеннях вікова категорія до 19 років.

Я щиро вдячна нашим керівникам, які відгукнулись на наше прохання  і побудували відкритий майданчик з пляжного волейболу у парку біля нашої ДЮСШ. Може не всі у місті й знали що є такий вид спорту , а у роздільнянських хлопців та їх тренера  є такі високі результати. Добрі справи ніколи не пройдуть безслідно , а тим більше такого масштабу.

Щирі слова подяки вам та земний уклін всім небайдужим. Хай щастить вам у добрих справах.

Голова батьківського комітету відділення волейболу Роздільнянської ДЮСШ Плотнік Катерина Василівна.

Залиште свій коментар