Роздільнянець посів перше місце у вокальному конкурсі в Доброславі

Максим Чапельський з Роздільної посів перше місце у вокальному конкурсі “Добробачення” у Доброславі (категорія віком до 14-ти років), чим неабияк порадував всіх вболівальників з Роздільної, особливо маму та бабусю, які приїхали разом з ним та свого викладача Людмилу Пилипенко (клас сольного співу Роздільнянської дитячої школи мистецтв) .

11 вересня в Доброславі проходив п’ятий міжнародний фестиваль “Веселкове рандеву. European style”. В рамках цього фестивалю, організація та програма якого вражали яскравістю, масштабністю та високою культурною складовою, традиційно відбувається два конкурси: “Добробачення” (вокальний) та “Танцювальний марафон”.
У вокальному конкурсі “Добробачення” брали участь представники Роздільнянської міської ТГ: Максим Чапельський та Людмила Пилипенко – від Роздільнянської школи мистецтв, Леонід Поліщук — від Роздільнянського Палацу культури.
Конкурс проходив у двох категоріях: серед співаків віком до 14 років Роздільну представляв Максим Чапельський; віком від 14-ти років – викладач Роздільнянської дитячої школи мистецтв Людмила Пилипенко та автор-виконавець, соліст народного вокального гурту “Зоряни” Роздільнянського Палацу культури Леонід Поліщук.
За умовами конкурсу, виконавці співають одну пісню, за якою оцінює журі, далі найсильніші проходять у другий тур, де визначаються призери та переможці.

 Результати виявилися для роздільнянців радісними та високими.
У Доброславі у вокальному конкурсі “Добробачення” дипломом за зайняте перше місце в рамках проведення Мистецького фестивалю конкурсу “Веселкове рандеву. Європейський стиль” за зайняте перше місце нагороджений юний талановитий роздільнянець Максим Чапельський, за зайняте друге місце викладач Роздільнянської дитячої школи мистецтв Людмила Пилипенко, дипломом за участь — автор-виконавець від Роздільнянського Палацу культури Леонід Поліщук.
Всі вони вразили майстерним виконанням та своїми голосами компетентне журі та глядачів.
Від Роздільної підтримували наших учасників начальник відділу культури Роздільнянської міської ради Наталія Кучеренко, голова ГО “Громада Роздільнянщини”, керівник народного вокального гурту “Зоряни” Володимир Василенко, який організував цю поїздку та всіляко сприяє розвитку культури Роздільнянщини та її популяризації, у тому числі за межами рідного краю. Адже роздільнянська громада багата талантами!
Спонсорську підтримку для участі наших співаків у цьому престижному вокальному конкурсі надав депутат Одеської обласної ради Микола Дерев’янко, який вболіває за розвиток української культури та всіляко підтримує проведення культурних заходів та участь у них талановитих людей, у даному випадку — вокалістів.
Нагадуємо, що більш детальну інформацію про актуальні новини Роздільнянщини можна дізнаватися зі сторінок друкованої версії газети “Вперед”, яка виходить щоп’ятниці.
Залишайтеся з нами сьогодні, завтра і завжди!

P.S. Брали участь у “Добробаченні”виконавці з різних куточків Одещини та України.

Максим Чапельський
Леонід Поліщук
Людмила Пилипенко
Журі конкурсу
В очікуванні результатів першого туру, категорія віком до 14 років
В очікуванні результатів
Максим Чапельський отримує диплом за зайняте перше місце у вокальному конкурсі “Добробачення”
Людмила Пилипенко отримує диплом за зайняте друге місце у вокальному конкурсі “Добробачення”

Фото на згадку

А програма фестивалю підготовлена заступницею Голови Всеукраїнської асоціації громад, головою Доброславської громади Людмилою Прокопечко  була грандіозною, що робить захід знаковим для цілого південного регіону, виходячи далеко за межі Одеської області.

Фото  яскравих моментів фестивалю:

 

Залиште свій коментар