Роздільна має бути чистою і комфортною

У рамках місячника благоустрою, який проходить у нашому місті з 20 березня по 20 квітня 2017 року, 31 березня колективи підприємств, установ та організацій міста взяли участь у загальноміському суботнику.

Були приведені до належного естетичного стану закріплені території: прибрано сміття та листя, сухостій, висаджено понад 500 троянд. Всі працювали дружно, старанно, зробили хороший почин для того, щоб місто змінилося і значно покращало. Тепер справа за тим, щоб продовжити розпочату роботу, підтримувати чистоту і зберігати святковий вигляд улюбленого міста якомога довше.

Хочу висловити подяку активним учасникам суботнику, зокрема: КП «Роздільнянський міський водоканал», на чолі з директором Г.В. Кінашем та начальником відділу з благоустрою С.І. Руденко; працівникам міської ради, які, до речі, ще й 5 квітня продовжили цю справу; ТОВ «Агротрейд Юг», ТОВ «Обрій-МТС», ТОВ «Роздільнатранссервіс», ПП «Старт». За цими підприємствами закріплено на постійній основі узбіччя під’їзних шляхів до міста, які й надалі мають утримуватись у належному санітарному стані. Не залишились осторонь і заклади освіти – школи та дитячі садки, які займалися благоустроєм прилеглих територій.

Наше місто має бути чистим, прибраним, комфортним і дуже важливо, коли до цього докладають зусилля якомога більше городян. Хочу закликати всіх небайдужих роздільнянців взяти участь у прибиранні міста до Великодня.

Сподіваюсь, що подібні заходи будуть проводитись протягом усього року, і кожен мешканець долучиться до цієї доброї та необхідної справи.

Валерій Шовкалюк, міський голова.

 

Залиште свій коментар