Родинам загиблих Героїв з Роздільнянської громади передали державні нагороди

Клята війна з рашистами забирає найкращих, цвіт української нації, молодих хлопців, які не встигли насолодитися мирним життям, не встигли зробити важливі справи на землі. Вони загинули за Україну, за наше майбутнє, за мир на нашій рідній землі…
Наказом Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного почесним нагрудним знаком «Золотий хрест» відзначено Вадима Левуша та Андрія Штьопу.


Почесні нагороди рідним загиблих земляків-Героїв вручили Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк та начальник Роздільнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Бірюк.


Вадим Левуш (1995 року народження), мешканець с. Нові Чобручі, командир стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти, молодший сержант загинув 17 січня під час виконання завдання, прямуючи на бойову позицію.
Андрій Штьопу (1992 року народження) житель с. Капаклієве, кулеметник стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти загинув 17 січня, під час виконання завдання, прямуючи на бойову позицію.
Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих захисників України. Захищаючи державу, ці молоді хлопці віддали найдорожче – своє життя. Їхні імена навічно увійдуть в нашу історію, вони житимуть у пам’яті українського народу, як мужні оборонці рідної землі. Людина жива доти, поки жива пам’ять про неї.
Дякуємо батькам за те, що виховали справжніх патріотів і Героїв, а ці державні відзнаки завжди нагадуватимуть про їхні великі серця, мужність і любов до України.
Вічна пам’ять нашим незламним українським Воїнам!

Залиште свій коментар