Робота салонів краси та перукарень в умовах карантину

Роздільнянське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує:

Відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України № 20                       від 09.05.20 р., салони краси  та перукарні повинні дотримуватися певних правил:

  • приймати відвідувачів виключно за попереднім записом. Відвідувачам необхідно чекати своєї черги на вулиці, а у приміщенні на одну людину має відводитись щонайменше 5 кв.м. Також відвідувачі повинні мати засоби індивідуального захисту.
  • Співробітники салонів перед початком роботи повинні проходити температурний скринінг і мати засоби індивідуального захисту (ЗІЗ). Зокрема, дозволяється використовувати респіратори тільки без клапана видиху.
  • Біля входу в салони краси повинна бути розмітка для клієнтів для дотримання відстані в 1,5 м. Між місцями надання послуг також повинна бути дистанція не менше 1,5 м.

Салонам краси і перукарням необхідно забезпечити дезінфекцію після кожного клієнта і централізований збір використаних ЗІЗ. А також під час карантину у салонах краси забороняється наявність рекламної продукції, журналів та різних іграшок.

Залиште свій коментар