Робоча зустріч у Роздільнянській філії центру зайнятості: обговорення послуг, співпраця та підтримка учасників бойових дій

Начальник Роздільнянської районної військової адміністрації Сергій Приходько провів робочу зустріч з директором Одеського обласного центру зайнятості Микитою Коренєвим та в.о. директора Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості Оленою Кукішевою, на якій обговорили послуги державної служби зайнятості, про роботу Роздільнянської філії за 2023 рік та шляхи подальшої співпраці у 2024 році. А також, вирішення питань зайнятості учасників бойових дій, надання допомоги у пошуку роботи, організація власної справи та професійного навчання.


Як поінформував Микита Коренєв, учасники бойових дій безкоштовно можуть навчатися у Центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, який налічує 95 сучасних професій та 365 освітніх програм. Службою зайнятості оплачується навчання, проживання, проїзд і медичний огляд.


На сьогодні центром зайнятості надаються наступні послуги, зокрема, реєстрація, перереєстрація, виплата допомоги по безробіттю, підбір роботи, працевлаштування, навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації для безробітних, видача ваучерів для навчання та підвищення кваліфікації робітників. Послуги для роботодавців – підбір працівників, навчання та підвищення кваліфікації працівників, компенсація на створення робочих місць, надання грантів для створення або розвитку бізнесу, проведення тимчасових, громадських, суспільно-корисних робіт та інші.

Директор Одеського обласного центру зайнятості Микита Коренєв спільно з начальником відділу сприяння зайнятості Світланою Помукчинською відвідали з робочим візитом Роздільнянську філію Одеського обласного центру зайнятості. Протягом дня були проведені такі заходи:

  • Зустріч з головами та старостами Роздільнянської ОТГ Валерієм Шовкалюком, Лиманським селищним головою Віктором Баклановим, начальником відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності Степанівської ОТГ Ларисою Шевченко. На цьому заході в.о.директора Олена Кукішева презентувала послуги державної служби зайнятості та звіт про роботу Роздільнянської філії за 2023 рік. Були обговорені нагальні питання та шляхи співпраці у 2024 році з органами місцевого самоврядування.
  • Микита Коренєв провів зустріч з головою Роздільнянської РВА Сергієм Приходьком та заступником голови Роздільнянської районної ради Альоною Александровою, та були обговорені основні завдання державної служби зайнятості та шляхи подальшої співпраці.
  • В приміщенні центру зайнятості було організовано та проведено засідання круглого столу за участю роботодавців Роздільнянської району та соціальних партнерів. Присутні були ознайомлені з активними формами сприяння зайнятості та фінансової підтримки роботодавців.
  • Проведений виїздний захід до КНП «Роздільнянська БПЛ» проведена зустріч з Вадимом Гудимою – генеральним директором лікарні. Була досягнена домовленість в подальшої співпраці, зокрема – підвищення кваліфікації медичного персоналу районної лікарні шляхом видачі ваучера.
  • Відвідали заклади підприємців, які отримали грант на розвиток власного бізнесу – Лесю Берегей та Світлану Нестерович.


День був насичений. Результатом зустрічєй стала домовленість про подальшу співпрацю, заплановані зустрічі та інші спільні заходи.

Роздільнянська філія центру зайнятості

Залиште свій коментар