Переливи талантів у мистецтві

Сцена Роздільнянського палацу культури засяяла зорепадом творчости, позаяк 25 січня відбувся звітний концерт Роздільнянської міської школи мистецтв. «Зимовий мікс» присвячений 105-ї річниці соборности України. 

Назву таку взяли через те, що програма була складена з різножанрових номерів: від українських народних, сучасних пісень до джазових та латиноамериканських мелодій. Таке поєднання можна умовно зіставити зі злукою українських земель, події якої  сягають 1919 року. Адже єдність формується не тільки територіально, але й духово, ментально, культурно, з мови, музики, поезії – з усього українського надбання.

Розпочався концерт піснею «За славу і за волю» –  урочистим піднесенням нашої України, що потерпає від ворога, проте тривко йде до неминучої Перемоги. А далі зі сцени переливалися мелодії домр, скрипок, акордеонів, барабанів, синтезаторів. Пісенні номери зміняли хореографічні. Публіка щирими оваціями вітала кожного з  артистів, очі яких палали жагою до мистецтва.

Вихованці та викладачі не поскупилися на щедру вдячність глядачам і засіяли зерна-віншування на добробут, злагоду в кожній хатині та в рідній Україні, заспівавши  наостанок  «Бажаю щастя, добра і любові».

Владислав Сіміцар

Залиште свій коментар