Рішення міськради щодо відключення багатоповерхових будинків від центрального опалення

Виконавчим комітетом Роздільнянської міської ради 25 травня 2017 року прийнято рішення № 76 «Про відключення багатоквартирних будинків від системи централізованого опалення в м. Роздільна» :

Керуючись ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення виконавчого комітету міської ради від 13 березня 2017 року № 29 «Про відключення багатоквартирних будинків від системи централізованого опалення в м. Роздільна», з метою ощадного використання енергоресурсів, виконавчий комітет Роздільнянської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Відключити від системи централізованого опалення багатоквартирні будинки міста Роздільна за адресами:
 • пров. Спортивний, будинки №№ 1, 2,3
 • вул. Європейська, будинки №№ 39, 39а, 47, 51, 51а, 57
 • вул. Г. Кірпи, будинки №№ 77, 79, 81
 • вул. Привокзальна, будинки №№ 13, 15
 • вул. Молодіжна, 36
 1. КПСВТГРР «Роздільнатеплокомуненерго» (директор Земський В.М.)

– припинити надання послуг з централізованого теплопостачання в багатоквартирні будинки, зазначені в п. 1 даного рішення, з початку опалювального сезону 2017-2018 років.

 1. Міському голові Шовкалюку В.О. в 10-денний термін створити комісію з організації відключення багатоквартирних будинків м. Роздільна від системи централізованого опалення та переходу на індивідуальне опалення.
 2. Власникам квартир зазначених багатоквартирних будинків в міжопалювальний період провести облаштування індивідуальної (автономної) системи теплопостачання.
 3. Дане рішення підлягає оприлюдненню в засобах масової інформації
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Ю.П.Теснікова.

Міський голова                                                                                           В.О. Шовкалюк

 

ПОРЯДОК

 переведення на індивідуальне опалення квартир

багатоквартирних житлових будинків міста Роздільна

 1. Власник квартири багатоквартирного будинку, який підлягає відключенню від системи централізованого опалення, як замовник звертається до газового господарства (вул. Привокзальна, 21, 2 поверх, кабінет № 6) та подає такі документи:
 • особиста заява замовлення;
 • копія паспорта замовника;
 • копія ідентифікаційного коду замовника
 • копії документів, які засвідчують право власності квартири (договори купівлі-продажу, дарування, свідоцтва про право власності, на спадщину, витяги про державну реєстрацію права власності тощо);
 • копія технічного паспорту квартири.
 1. На підставі наданих документів газове господарство видає опитувальний лист, в якому замовник вказує:
 • адресу об’єкта;
 • етажність будинку;
 • поверх розташування квартири;
 • перелік приладів існуючих та які плануються встановити, їхня потужність;
 • опалювальна площа приміщення;
 • режим роботи газового обладнання (цілий рік, сезонно).
 1. Після надання документів та здійснення оплати послуг замовником, газове господарство видає технічні умови для розробки проектної документації на переведення квартири житлового будинку на індивідуальне опалення.

Також Роздільнянською міською радою передбачено надання матеріальної допомоги на облаштування індивідуального опалення власникам квартир з числа соціально вразливих верств населення, сімей та громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Для розгляду питання про виділення матеріальної допомоги до міської ради необхідно в найкоротший термін надати наступні документи:

– особиста заява, або заява від члена сім’ї, в якій вказується прізвище, ім’я, по батькові заявника, його адреса та мотиви звернення;

 • копії документів, які засвідчують право власності квартири (договори купівлі-продажу, дарування, свідоцтва про право власності, на спадщину, витяги про державну реєстрацію права власності тощо);

– копія документу, який підтверджує певний соціальний статус заявника (у разі  наявності): пенсіонер, учасник  бойових дій, учасник ВОВ тощо;

–  копія паспорту заявника;

–  копія свідоцтва про народження дитини (для дітей до 18-ти років);

–  копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру;

– акт обстеження матеріально-побутових умов проживання заявника, складений депутатом відповідного округу Роздільнянської міської ради;

–  довідка про склад сім’ї;

–  відомості про доходи всіх членів сім’ї;

– рахунок у банківській установі або надання згоди у заяві про перерахування коштів через поштове відділення.

Заяви мешканців про надання матеріальної допомоги будуть розглянуті на засіданні постійної комісії міської ради з питань соціального захисту населення, молодіжної політики, підтримки культури та спорту з подальшим прийняттям рішення, затвердженого міською радою.

Виконавчий комітет міської ради.

 

 

 

 

 

Залиште свій коментар