Ринок працюватиме у звичному режимі

ЧЕРЕЗ зношеність каналізаційної труби, що проходить вздовж місцевого ринку «Жан», нещодавно  стався обвал каналізаційного колектора і відтепер у межах ринку зіяє величезна вирва.

Справа в тому, що дана труба була прокладена з років сто тому, ще під час реконструкції старого залізничного  вокзалу у Роздільній, та наразі вийшла з ладу. До усунення проблеми були залучені спеціалісти КП «Роздільнянський міський водоканал». Проаналізувавши ситуацію, було вироблено план
дій.

Ось, що сказав з даного  питання директор комунального підприємства Станіслав ЗУБКОВ:
«Через те, що відбувся обвал застарілого каналізаційного колектора, а це бетонна труба діаметром 600 міліметрів, єдиним виходом для вирішення ситуації є заведення нової – 225-міліметрової. Варто зазначити, що стара труба була прокладена на глибині 4 метри, а над нею розташовані контейнери та магазини місцевого ринку, що унеможливлює проведення зовнішніх робіт. Для цього буде зроблено прокол під спорудами довжиною 80 метрів (від колодязя, що розташований біля багатоповерхівки по вул. Привокзальна, 15, до колодязя на території ринку) та заведено нову трубу меншим діаметром на глибину 3 метри.
У зв’язку з відсутністю відповідної техніки на нашому підприємстві, до виконання робіт буде залучено підрядну організацію ТОВ «Центр монтажних технологій», з якою вже узгоджений план дій. Роботи розпочнуться у понеділок».
Як зазначив начальник управління житлово-комунального господарства та інфраструктури Роздільнянської міської ради Юрій Тесніков, на капітальний ремонт каналізаційного колектора по вул. Привокзальна від 13 до 15 номера, на сесії Роздільнянської міської ради, яка відбулась минулого вівторка, було виділено 331 тисячу гривень.
Відзначимо, що майже по всій вулиці Привокзальній (а саме від 15 номера до залізничного вокзалу) прокладена саме така застаріла бетонна каналізаційна труба діаметром 600 міліметрів, а вздовж неї розташовані будівлі. А це, знову ж таки, ускладнює процес реконструкції каналізаційної системи у разі необхідності.
Відзначимо, що проведення запланованих робіт не впливатиме на роботу ринку, він працюватиме у звичному режимі.
Наш кор.

Залиште свій коментар