Результати діяльності окружної прокуратури за 8 місяців 2023 року

Результати нагляду за додержанням законів органами поліції.

Упродовж 8 місяців 2023 року в провадженні слідчих та дізнавачів  Роздільнянського РВП ГУНП в Одеській області та його структурних підрозділів, з урахуванням залишку минулих років, перебувало 3094 кримінальних проваджень, з яких закінчено досудовим розслідуванням 533. До суду скеровано 191 обвинувальних актів.

За результатами перевірки законності рішень про закриття кримінальних проваджень скасовано 66 постанов слідчих та дізнавачів з поновленням досудового розслідування.

З метою активізації досудового розслідування у кримінальних провадженнях, що розслідуються слідчими та дізнавачами Роздільнянського РВП та їх структурних підрозділів, процесуальними керівниками надано слідчим 259 письмових вказівок.

Перевірено 81 ОРС, надано 42 письмові вказівки, скасовано 2 незаконні постанови.

Погоджено 65 клопотань про проведення НСРД, самостійно подано прокурорами клопотань про проведення НСРД – 11, розсекречено матеріалів НСРД – 12.

Результати підтримання обвинувачення в суді.

Упродовж 8 місяців 2023 року судами першої інстанції за участю прокурорів окружної прокуратури розглянуто 107 кримінальних проваджень з винесенням обвинувальних вироків.

Результати прокурорського нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та застосуванні заходів примусового характеру.

Упродовж 8 місяців 2023 року окружною прокуратурою проведено 16 перевірок в ізоляторі тимчасового тримання № 5 ГУНП в Одеській області, у тому числі 1 комплексну, за результатами перевірок внесений 1 акт прокурорського реагування.

Результати роботи з розгляду та вирішення звернень та запитів про публічну інформацію.

Упродовж 8 місяців 2023 року Роздільнянською окружною прокуратурою розглянуто 70 звернень (з яких задоволено 8) та 48 звернень направлено за належністю.

Результати роботи з реалізації принципу гласності.

Упродовж 8 місяців 2023 року здійснено 9 виступів у медіа, з яких 3 в мережі Інтернет, 5 в друкованих ЗМІ та 1 в інформаційних агентствах та надано 1 інформацію в органи влади.

Вжиття заходів, в порядку ст. 23 Закону України «Про прокуратуру»,  щодо представництва інтересів громадянина або держави в суді.

Всього Роздільнянською окружною прокуратурою внесено 22 позовних заяви на загальну суму майже 15 млн. грн. (у т.ч. у сфері охорони дитинства, охорони навколишнього природного середовища та у кримінальному судочинстві).

У бюджетній сфері, з питань державної та комунальної власності та земельних відносин судами відкрито провадження за 15 позовами на загальну суму 14, 7 млн. грн. (5 – в бюджетній сфері на загальну суму
612 тис. грн, 3 – з питань державної та комунальної власності, 8 – з питань земельних відносин на суму
13, 4 млн. грн).

Судами задоволено вже 6 позовів на загальну суму 73 тис. грн.

В порядку адміністративного судочинства внесено 4 позовні заяви зобов’язального характеру. Сума за рішеннями, що підлягають виконанню складає 129, 6 млн. грн., з яких виконано на суму 123, 5 млн. грн, що становить 95,3 %.

Роздільнянська окружна прокуратура Одеської області

Залиште свій коментар