Ремонтні роботи в роздільнянській третій школі виконані якісно

На сторінках районної газети “Вперед” неодноразово порушувалось питання щодо вкрай поганого стану будівлі Роздільнянської ЗОШ № 3 та необхідності якісних змін.

Попри те, що адміністрація школи та батьківський комітет ініціювали необхідність будівництва нової школи і вже є зрушення з даного питання (за підтримки Ігоря Васильковського ведеться підготовча робота з розробки проєктно­кошторисної документації на будівництво нового об’єкта), вкрай гостро стояло питання необхідності ремонту даху двох корпусів закладу, аби уникнути надзвичайних ситуацій в осінньо­зимовий період. Так, неодноразово проводились зустрічі керівництва району та міста з педагогічним колективом та батьківським комітетом, за результатами яких районною радою було виділено 76 тис. грн на встановлення гідробар’єра для покрівлі на одному з корпусів, а міською радою  делеговані кошти на повну заміну даху іншого корпусу у сумі 300 тис. грн.

Минулої п’ятниці делегація у складі заступника голови райради Сергія Крилова, міського голови Валерія Шовкалюка, директора КУ “Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти” Миколи Сухого, інженера з технічного нагляду Іван Бевзенка та адміністрації школи приймала вже виконані роботи.

 Встановленням гідроізоляції займалася підрядна організація, під керівництвом Леоніда Мунтяна, а заміною даху на другому корпусі ­ ТОВ “Фенікс С”. Оглянувши об’єкти, всі учасники зустрічі залишились задоволеними якістю виконаних ремонтних робіт. Як зазначив Валерій Олександрович, підрядна організація ТОВ “Фенікс С”, окрім передбачених проектом робіт, провела заміну двох вікон та підвіконня, які знаходились у вкрай ганебному стані. Тому наразі виникла заборгованість і необхідно віднайти кошти на її погашення. Міський голова висловив надію, що й громадські активісти долучаться до вирішення даного питання. В свою чергу, Сергій Миколайович зазначив: “Від імені районної ради хочу висловити вдячність депутат­ському корпусу Роздільнянської міської ради, на чолі з Валерієм Шовкалюком, за делеговані кошти на проведення ремонтних робіт по заміні даху. Так, завдяки ініціативності адміністрації школи та батьків, за підтримки керівництва району та міста вдалося привести об’єкт у належний стан для безпечного навчального процесу. Наразі ведеться збір необхідної документації для проєктування будівництва нової школи. Є порозуміння з усіма гілками влади, сподіваємось й на подальшу підтримку та допомогу народного депутата України Ігоря Васильковського з даного питання”. Зі свого боку, Валерій Олександрович зауважив, що для виготовлення проєктно­кошторисної документації чекати на затвердження нового генерального плану міста немає потреби, адже в нинішньому генплані місцерозташування школи позначено.

Наш кор.

 

Залиште свій коментар