Ремонт мосту через Хаджибейський лиман відновлено

В Одеській області будівельники  відновили ремонт мосту через Хаджибейській лиман. Про це повідомив керівник Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций. Міст є одним з ключових об’єктів національного проєкту «Велике будівництво».
«Як повідомляв раніше Президент України Володимир Зеленський, роботи на пріоритетних інфраструктурних об’єктах продовжаться навіть в умовах карантину. В рамках ремонту проводиться встановлення монолітної залізобетонної плити по правому проїзду, а також підйом та ремонт вже наявних прольотів мосту. Після цього будівельники облаштують дорожнє полотно, тротуари, освітлення, перильне та бар’єрне огородження», — зазначив керівник Одеської ОДА Максим Куций.

Міст через Хаджибейський лиман є частиною траси М-05 Київ — Одеса, яку Укравтодор планує оновити у рамках співпраці зі Світовим банком. Наразі проводяться тендери на розробку технічної документації. Як і на всіх ключових об’єктах Великого будівництва – розглядається можливість влаштування на підходах до мосту системи зважування в русі (WiM).

Міст є складовою дороги міжнародного значення М-05 Київ – Одеса, яка з’єднує великі промислові, адміністративні й культурні центри України з морськими портами та зонами відпочинку на Чорноморському узбережжі, а також забезпечує міжнародні транзитні автотранспортні перевезення.

«Велике будівництво» – це спільний проєкт Президента та уряду України, який передбачає спорудження доріг та інфраструктурних об’єктів по всій країні.

Управління комунікацій та інформаційної політики Одеської обласної державної адміністрації

Залиште свій коментар