Разом ми спроможні зробити багато

18 березня у райдержадміністрації була проведена робоча нарада з керівниками органів місцевого самоврядування, під керівництвом голови райдержадміністрації Сергія Приходька.

Порядок денний включав вісім питань. З перших двох доповідав заступник голови райдержадміністрації Сергій Крилов. Стосувалися вони благоустрою, а саме мова йшла про підготовку проведення у квітні-травні щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля” та про паспортизацію сміттєзвалищ і полігонів твердих побутових відходів (ТПВ) і приведення їх до належного стану, проведення роботи з ліквідації сміттєзвалищ. Доповідач вказав на конкретні проблемні ділянки, які потребують найшвидшого прибирання. Це питання, за словами Сергія Миколайовича, перебуває на особистому контролі голови облдержадміністрації Сергія Гриневецького.  Особливу увагу Сергій Крилов приділив паспортизації сміттєзвалищ. На сьогоднішній день в районі функціонує 52 сміттєзвалища, паспортизовано з них лише 35. Всі полігони паспортизовано лише в Роздільнянській та Степанівській територіальних громадах, жодного – у Затишанській. Голова останньої був відсутній на засіданні.

Головний спеціаліст відділу соціально-економічного розвитку території РДА Світлана Чернецька доповіла про організацію роботи районної комісії з легалізації заробітної праці. В продовження теми державний інспектор праці територіальної державної інспекції з питань праці в Одеській області Антоніна Автутова зазначила, що головам ТГ делеговані повноваження щодо контролю за легалізацією заробітної плати на території громад, і вони мають бути зацікавлені у викритті нелегальних працівників, адже через роботу «в тіні» місцевий бюджет недоотримує чималу частку надходжень. Антоніна Вікторівна закликала до роз’яснювальної роботи та зазначила, що готова допомагати в цьому напрямку усім 9 територіальним громадам.

З поточних питань доповіли на нараді начальник управління соціального захисту населення РДА Лариса Знахарук, начальник відділу у Роздільнянському районі ГУ Держгеокадастру в Одеській області Вікторія Шабро, завідувач сектора з питань оборонної роботи та цивільного захисту РДА Анатолій Сташевський та керівник апарату РДА Ольга Головко.

Завершуючи робочу зустріч, голова райдержадміністрації Сергій Приходько наголосив, що проведення таких нарад планується приблизно раз на місяць і необхідно, щоб обов’язково на них були присутні саме голови територіальних громад. Це потрібно для того, щоб нагальні проблеми в кожній ОТГ швидше розв’язувались. Разом ми спроможні зробити багато.

Юлія ГАНГАН

 

 

Залиште свій коментар