Разом ми переможемо будь-якого ворога!

Війна з рашистами мобілізувала усіх українців навколо єдиного бажання – найшвидшої Перемоги над ворогом. І над цим добре працюють наші доблесні Збройні Сили України і цивільне населення, допомагаючи та підтримуючи військовослужбовців.

Жителі нашого району неодноразово допомагали волонтерам збирати кошти на потреби ЗСУ. Зокрема, коли по допомогу звернулися бійці батальйону механіко-технічного забезпечення 126-ї бригади 221-го батальйону. До речі, третину батальйону складають наші земляки. Всі вони починали службу у нашому районі і ми не могли їм відмовити, як і відмовити будь-якому бійцю ЗСУ.
Хлопці попросили допомогти зібрати кошти на першочергові потреби. До цього вже було передано позашляховик Ніна, Старлінк, іншого необхідного для військових обладнання, велика кількість шкарпеток та дитячих малюнків, що підтримувало моральний дух хлопців.

Наразі за зібрані кошти відремонтовано двигун плавзасобу у сумі 17 820 грн. для виконання бойових завдань на Херсонському напрямку. Завдяки нашій спільній допомозі воїни ЗСУ матимуть змогу наближати Перемогу України у війні з росією. Воїни 126-ї бригади 221-го батальйону висловили подяку волонтерам Роздільнянщини за допомогу.
Тримайтесь, наші відважні земляки! Разом ми переможемо будь-якого ворога! Все буде Україна!

Залиште свій коментар