РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГ!

На початку літа ми писали про зустріч представників спортивних організацій, шанувальників футболу та батьків з головою райдержадміністрації Сергієм Приходьком. З метою розвитку спорту серед молоді обговорили можливість створення юнацької спортивної команди з футболу. З того часу можна відмітити низку зрушень у цьому напрямку.

Наразі сформовано дві команди ФК «Роздільна»: юнаки 2007-2011 років народження та зовсім юні, але перспективні хлопці 2012-2015 р.н. Спортсмени вже брали участь у районному турнірі з мініфутболу за участю команд з Кошар, Яковлівки та Калантаївки, у товариських матчах з футбольними командами з району, а також з Великомихайлівки.

Під час гри учасники старшої групи ФК «Роздільна», які підсилили свої навички, показали гарний результат та неодноразово отримували перемогу. А от найменшенькі, незважаючи на зовсім короткий термін тренувань, з шаленим запалом тренуються і вже теж проводили гру зі спортсменами їхнього віку з Великомихайлівки.

Організація таких двох юних команд була б неможливою, якби не ініціативність наставника та тренера Олександра Гаврилюка, який завдяки своїй активній життєвій позиції, пропагує футбол серед молоді. Олександр не лише займається тренувальним процесом, а й переймається питанням забезпечення юних спортсменів спортивним інвентарем. Так, за його безпосередньої участі вдалося віднайти благодійника (директор магазину «Мир одежды» Іван Бортлак), який забезпечив старшу групу футболістів ФК «Роздільна» 20-ма комплектами новенької форми високої якості. Ще однією людиною доброї волі є Володимир Тімотін, який завжди допомагає та підтримує спортсменів у вирішенні тих чи інших питань. Батьківський комітет висловив вдячність небайдужим людям з чуйним серцем, які роблять свій внесок у розвиток футболу. Серед таких – і керівник команди Андрій Осадець.

Попереду у футболістів участь у відкритому турнірі з футболу “Bessarabia Cup 2020”, який проходитиме у м. Ізмаїл. Це стало можливим завдяки сприянню голови райдержадміністрації Сергія Приходька. На участь у змаганнях, проживання та харчування дітей виділені кошти з районного бюджету в рамках районної програми підтримки спорту. Бажаємо спортсменам вдалої гри та, звісно, перемоги на змаганнях! А газета про це обов’язково напише.

P.S. Шановні любителі футболу! Дитячо-юнацький футбольний клуб «Роздільна» запрошує дітей вікової категорії від 5 до 12 років долучитися до лав спортклубу. За довідками звертатись за тел. 050-995-85-95.

Під час тренувань

Олександр Гаврилюк – тренер ФК “Роздільна”

 

Залиште свій коментар