Районною радою виділено кошти на паливо для мобільних медичних бригад

На засіданні бюджетної комісії Роздільнянської районної ради сьомого скликання прийняли рішення щодо перерозподілу коштів резервного фонду районного бюджету та виділення 20 тисяч гривень на придбання палива для мобільних медичних бригад та транспортування аналізів ПЛР-досліджень до лабораторного центру Одеси. Це необхідно для протидії поширенню COVID-19 на Роздільнянщині, адже в нас вже було виявлено та підтверджено це захворювання.
Вів засідання голова бюджетної комісії Андрій Коваленко. Нагадаємо, що у звязку з карантинними та протиепідеміологічними заходами проти коронавірусу засідання бюджетної комісії вже вдруге проводиться із залученням сучасних технологій та дистанційною участю в ньому членів комісії. Такий формат роботи організовує виконавчий апарат районної ради на чолі з Андрієм Тегляєвим.

На дистанційному зв’язку перебували Володимир Кайсин, Геннадій Келлер та Андрій Осадець. Усі, в тому числі й голова бюджетної комісії Андрій Коваленко, проголосували “за” перерозподіл коштів.
В залі засідань перебували фахівці райдержадміністрації та районної ради.

 

Залиште свій коментар