Районній організації ветеранів Роздільнянщини – 30 років

21 лютого з нагоди відзначення – 30-річчя від дня заснування Роздільнянської районної організації ветеранів відбулась низка урочистих заходів.

Щоб вшанувати пам’ять загиблих під час Другої світової війни представники ветеранської організації, керівництво району та громадськість поклали квіти до меморіалу загиблим героям, що на центральній вулиці міста.

Слово-звернення на початку урочистого концерту, що відбувався у стінах районного Палацу культури, мала голова райорганізації ветеранів В.В. Жаборюк. Валентина Володимирівна повідала присутнім історію заснування та становлення громадської організації, згадала прізвища тих людей, які доклали чимало зусиль для розвитку ветеранського руху, не забула й тих, хто завжди приходить на допомогу, підтримуючи організацію. Зі словами вітань на адресу ветеранів звернулися помічник Народного депутата України О.С. Пресмана Г.В. Нагорняк, депутат Одеської обласної ради В.В. Бакланов, заступник голови районної ради С.М. Крилов, керівник апарату райдержадміністрації О.Я. Головко, міський голова В.О. Шовкалюк. Активістам ветеранського руху від гостей та запрошених вручили грошові премії, цінні подарунки, почесні грамоти та подяки. За сприянням депутата Одеської обласної ради В.М. Саутьонкова для членів організації та їх постійних партнерів був організований святковий стіл. А про гарний настрій гостей заходу подбали аматори художньої самодіяльності районного Палацу культури.

Детальніше на сторінках часопису.

  роздільна фото

 роздільна фото ветерани

Залиште свій коментар