Районна лікарня – з новим обладнанням

У ПРИЙМАЛЬНОМУ відділенні на першому поверсі Роздільнянської центральної районної лікарні активно продовжується капітальний ремонт, після завершення якого медичний заклад стане сучаснішим, комфортним та з більш якісними можливостями для надання медичної допомоги.

         Голова райдержадміністрації Сергій Приходько регулярно контролює хід виконання робіт. Їх проведення за державний кошт (виділено вісім мільйонів гривень) – велике досягнення для Роздільнянщини. Ремонтуються кабінети, оновлюється коридор, обладнується пандус для підвезення важкохворих, зроблено ще один вхід до лікарні тощо.

         Вкрай важливою та приємною подією стало отримання лікарнею комп’ютерного томографу, який вже знаходиться на базі лікарні і наразі вирішуються технічні питання задля його запуску в дію. Таке обладнання значно покращить та розширить спектр послуг Роздільнянської ЦРЛ. Як зазначив голова райдержадміністрації Сергій Приходько, томограф потужний та якісний, в області таких декілька.

         В ході чергового робочого візиту Сергій Миколайович провів робочі зустрічі з представниками підрядної організації, генеральним директором Роздільнянської ЦРЛ Дмитром Кущенком, з якими поспілкувався щодо врегулювання нагальних питань.

         Крім того, відзначимо, що генеральний директор ЦРЛ Дмитро Кущенко анонсував отримання медичним закладом ще дуже важливих надбань, а саме: в лабораторії з’явилися 20 кисневих концентраторів та новий автоматичний гематологічний аналізатор для проведення кількісних досліджень клітин крові.

 

 

Залиште свій коментар