Психологічна реабілітація учасників АТО

Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації запрошує всіх учасників  антитерористичної операції скористатися можливістю безкоштовно пройти психологічну реабілітацію, а саме оздоровитись на базі санаторно-курортного закладу чи реабілітаційного центру, де можуть надаватись послуги  в індивідуальній та груповій формі, а також отримати безкоштовне санаторно-курортне лікування та пройти соціальну та професійну адаптацію.

Право на отримання послуг із психологічної реабілітації мають учасники антитерористичної операції з числа учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни.

Для проходження психологічної реабілітації, а саме оздоровитись на базі санаторно-курортного закладу чи реабілітаційного центру, де можуть надаватись послуги  в індивідуальній та груповій формі, учасники антитерористичної операції, звертаються до управління із заявою довільної форми за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання, а для діючих військовослужбовців  за місцем перебування (розташування військової частини (підрозділу). До заяви додаються:

  • копія паспорту та коду;
  • копія посвідчення учасника бойових дій, або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни;
  • копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції  або забезпечення її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичній операції у період її проведенням.

Тривалість курсу у стаціонарних умовах не перевищує 18 днів і може проводитися не більше ніж один раз протягом року.

Проїзд учаснику АТО до реабілітаційної установи та назад відшкодовується управлінням соціального захисту населення при наявності проїзних квитків.

Санаторно-курортне лікування АТО

Для отримання безкоштовного, щорічного  санаторно-курортного лікування, тривалістю 18 днів, учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та учасники війни повинні за зареєстрованим місцем проживання, отримати довідку за формою 070/о у тій лікувальній установі, де проходили лікування та надати її до управління соціального захисту населення разом із наступними документами:

  • копію паспорту та коду;
  • ксерокопію відповідного посвідчення учасника;
  • копію документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції  або забезпечення її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичній операції у період її проведенням.

                                             Соціальна та  професійна адаптація АТО

Право на отримання послуг соціальної та професійної адаптації мають всі учасники антитерористичної операції .

Соціальна адаптація  зазначених осіб, здійснюється центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Професійна адаптація осіб за робітничими професіями здійснюється шляхом професійної орієнтації, первинної професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікаціі з урахуванням їх навичок, умінь та побажань.

Професійна адаптація організовується і здійснюється за рахунок коштів державного бюджету суб’єктами освітньої діяльності, що мають право в установленому законодавством порядку на здійснення адаптації (далі – установи). Професійна адаптація осіб з інвалідністю внаслідок війни організовується згідно з рекомендаціями медико-соціальної експертної комісії, визначеними в індивідуальній програмі реабілітації.

Особи одночасно мають право на соціальну та професійну адаптацію.

Для отримання послуг з професійної адаптації учасники антитерористичної операції письмово звертаються до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) із заявою та наступними документами:

–  копія посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни,

або учасника війни;

–  копію документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній

операції  або забезпечення її проведення з безпосереднім перебуванням в районах

антитерористичній операції у період її проведенням(для учасника бойових дій);

– копія індивідуальної програми реабілітації (для осіб з інвалідністю внаслідок

війни).

За детальнішою інформацією  можна  звертатися до управління соціального   захисту   населення  районної  державної  адміністрації  за адресою:    м.Роздільна,    вул. Європейська,    37 А, каб. № 16   або   за тел.: 04853-50152

Коментарі

  • weibellunse

    I love Mojoheadz. https://soundcloud.com/mojoheads MojoHeadz records remains at the forefront of mind-expanding soundz. Even today, the imprint embraces the obscure and abstract just as passionately as it did in its formative years, never losing sight of its creative vision as it’s grown and flourished year upon year.Check my reviews!!!

Залиште свій коментар