ПРИВІТАЛИ ВЕТЕРАНА З 76-ОЮ РІЧНИЦЕЮ З ДНЯ ПЕРЕМОГИ

9 травня, у День Перемоги над нацизмом в роки Другої світової війни, голова райдержадміністрації Сергій Приходько спільно з Роздільнянським міським головою Валерієм Шовкалюком завітали в гості до одного з тих, хто найбільше в цей день заслуговує уваги – ветерана Другої світової війни Тимофія Тоні.

На жаль, в нашому районі та й загалом в Україні ветеранів тієї війни залишилися одиниці. Їх поважний вік вже не дозволяє брати участь в заходах з нагоди Дня перемоги над нацизмом. Тож, візити до героїв тих часів – вияв шани та поваги ветеранам.

Тимофій Тоня мешкає в с. Виноградар та відзначив вже 96-ту річницю з дня народження. Війна, учасником якої він став в зовсім юному віці, розділила його життя на до та після…

Керівники тепло привітали ветерана з черговою річницею з Дня Перемоги над нацизмом, побажали всіляких гараздів та презентували від себе продуктовий набір. Також вони  під час свого візиту передали  подарунок від голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького, а саме:  Тимофію Тоні вручили пульсоксиметр – пристрій, що дозволяє проводити вимірювання і моніторинг пульсу і сатурації (насичення киснем капілярної крові).

За інформацією Роздільнянської РДА.

Залиште свій коментар