ПРОВЕДЕНА КООРДИНАЦІЙНА НАРАДА КЕРІВНИКІВ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ

Керівник Роздільнянської окружної прокуратури Одеської області Олег Наливайченко провів координаційну нараду з керівниками правоохоронних органів щодо стану протидії кримінальним правопорушенням на території Роздільнянського району протягом 12 місяців 2023 року, забезпечення законн ості і правопорядку в у мовах воєнного стану.
Олег Наливайченко наголосив, що за рік спільна злагоджена робота дала реальні позитивні результати, проте введення воєнного стану суттєво позначилось на динаміці криміногенної ситуації у регіоні.
Тому нагальним є об’єднання зусиль правоохоронних та інших державних органів для вирішення низки складних та важливих завдань з підвищення ефективності правоохоронної діяльності в сучасних умовах.
Метою проведення координаційної наради є виявлення проблемних питань боротьби зі злочинністю, розкриття, розслідування злочинів та їх профілактики, встановлення причини недоліків та прорахунків у цій роботі.
Під час наради проаналізовано стан злочинності на території Роздільнянського району Одеської області, за наслідками чого розроблено комплекс конкретних спільних узгоджених заходів, спрямованих на підвищення ефективності протидії злочинам і правопорушенням в умовах воєнного стану на території Роздільнянського району Одеської області.
У нараді взяли участь виконувач обов’язків керівника Роздільнянського РВП ГУНП в Одеській області Віктор Дудка, начальник 2 прикордонного загону ДПСУ Олег Чичановський, начальник Роздільнянського МРВ УСБУ в Одеській області Олексій Мороз та інші представники правоохоронних органів і прокуратури.

Залиште свій коментар