Протягом декількох днів до Роздільнянського відділу поліції здано дві одиниці зброї

Жителі Роздільнянського району долучилися до місячника добровільної здачі зброї.

Мешканець м. Роздільна звернувся до правоохоронців з заявою, що хоче добровільно здати рушницю  марки  ІЖ-17,  1978 року випуску, з подальшим  знищенням, в зв’язку з тим, що вона не придатна для стрільби.

Ще один мешканець Роздільнянського району здав не зареєстровану мисливську рушницю марки ТОЗ-34Р, яка залишилася йому в спадок від дідуся, для оформлення відповідних документів, які дозволять власнику користуватися зброєю на законних підставах.

Правоохоронці нагадують, що громадяни, які добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових речовин та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, відповідно до статті 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» звільняються від кримінальної відповідальності.

Після проведення всіх необхідних перевірок та досліджень зброю можна оформити на особу, яка добровільно її видала.

З питань добровільної здачі зброї необхідно звертатися до Роздільнянського відділу поліції за адресою: м. Роздільна, вулиця Ярослава Мудрого, 5.Телефон чергової частини: (04853) 5-04-42.

Роздільнянський відділ поліції ГУНП в Одеській області.

 

Залиште свій коментар