Прощання з Героєм-земляком Аміром Ліпчаком

Роздільнянщина у великій скорботі, глибоко сумуючи за загиблим земляком.

Сьогодні, 25 березня, відбувся чин похорону солдата, жителя с. Щербанка Лиманської селищної громади Ліпчака Аміра Олександровича, який  загинув, виявивши стійкість та мужність,  віддавши своє життя під час боїв у Миколаєві. Скорботна церемонія  проходила з почесною військовою вартою, державними прапорами та панахидою.

 

________

Читайте також: Вічна слава нашим Героям-землякам

________

Вчора ввечері загиблого на фронті земляка зустрічали у рідному селі. Жителі міста вишикувалися у вигляді живого ланцюга вздовж центральної вулиці та віддали честь військовослужбовцю.

Ось так на своїй сторінці у Facebook описала тяжку втрату староста Щербанського старостату Валентина Базарна:

«Трагічна звістка сколихнула Щербанський старостинський округ. Молодий та сміливий хлопець, у розквіті літ та сил, захищаючи нашу країну загинув наш земляк, який пішов добровільно до лав Збройних Сил України у скрутний для країни час. Неможливо вгамувати біль рідних від втрати сина, брата. На жаль, Україна втратила ще одного патріота і свого захисника. Нехай опіка Всевишнього та молитви наших односельців полегшать біль втрати та родинне горе. Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого. Спочивай з миром наш Герою! Слава вірному сину України!”

 

(Відео Миколи Доносіяна)

Немає таких слів, які б зараз могли заспокоїти згорьовану родину героя. У ці  хвилина Роздільнянщина  щиро поділяє  ваше горе й схиляє  голову у глибокій скорботі.

Вічна пам’ять  та слава Герою!

Залиште свій коментар