Про земельні питання

У середу, 23 жовтня відбулась зустріч народного депутата України Ігоря Васильковського з керівництвом Роздільнянського району, аграріями та громадськими активістами.

Основним питанням, яке порушувалось під час зустрічі, було земельне, у зв’язку з чим на засідання був запрошений колега Ігоря Ігоровича, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Степан Чернявський.

Від аграріїв Роздільнянського району перед присутніми виступив голова ГО “Громадський контроль”, депутат Роздільнянської районної ради, керівник сільськогосподарського підприємства “Промінь­12” Геннадій Келлер, який озвучив основні пропозиції місцевих аграріїв щодо земельного законодавства, зокрема, неприпустимість зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення, особливо, можливий продаж українських земель іноземцям. Між присутніми відбулась жвава дискусія, з багатьох питань Степаном Миколайовичем були надані обгрунтовані відповіді. Ігор Ігорович, в свою чергу, наголосив, що, перш ніж приймати будь­яке рішення, обов’язково радитиметься зі своїми виборцями та запевнив, що звернення від роздільнянських аграріїв буде озвучено з трибуни Верховної Ради, аби врахувати й їх точку зору при внесенні змін до земельного законодавства.

Також громадським активістом Щербанської сільської ради Миколою Бєляковим було порушено наболіле земельне питання тутешньої громади (й досі представники соціальної сфери не отримали земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства). З цього питання Степан Чернявський зазначив, що такі випадки непоодинокі, тому дане питання найближчим часом розглядатиметься на засіданні профільного комітету Верховної Ради для врегулювання ситуації.

Відео зустрічі можна переглянути на офіційній сторінці газети у Facebook.

Наш кор.

 

Залиште свій коментар