Про заборону незаконного носіння військової форми одягу військово-службовців ЗСУ або інших військових формувань, утворених відповідно до законів України

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

військового коменданта військової комендатури Роздільнянського району

27.03.2022                                             м. Роздільна                                             № 2

Про заборону незаконного носіння

військової форми  одягу військово-

службовців  Збройних Сил України      

або  інших  військових  формувань,

утворених   відповідно   до  законів

України

Відповідно до частини сьомої статті 7 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу»,  з метою удосконалення питань носіння військової форми одягу із знаками розрізнення військовослужбовців:

  1. Заборонити на території Роздільняського району Одеської області носіння військової форми одягу із знаками розрізнення військовослужбовців Збройних Сил України або інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, особами, які не мають на це права.

У зв’язку з введенням в Україні правового режиму воєнного стану та з метою виключення випадків безпідставного наслідування образу військовослужбовця, зменшення напруженості під час комендантської години, роботи особового складу на блокпостах, заборонити носіння військової форми одягу або елементів військової форми одягу, також і без знаків розрізнення військовослужбовців Збройних Сил України або інших військових формувань, утворених відповідно до законів України.

За порушення вказаних вимог зловмисників буде притягнено до відповідальності за ст. 186-8 Кодексу України про адміністративні правопорушення (накладення штрафу від ста п’ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією відповідної форми одягу, повторно протягом року – накладення штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, із конфіскацією відповідної форми одягу).

  1. Заступнику військового коменданта довести вимоги розпорядження особовому складу на блокпостах на території Роздільняського району.
  2. Заступнику військового коменданта Роздільняської районної військової адміністрації – коменданту м. Роздільна майору ЧУМАЧЕНКО Євгенію Борисовичу до 20.00 27 березня 2022 року довести вимоги розпорядження до керівників об’єднаних територіальних громад Роздільняського району Одеської області, правоохоронних органів, силових структур, командирів військових частин Роздільняського гарнізону.
  3. Розпорядження набуває чинності з 00.00 години 28.03.2022 року.
  4. Контроль за виконання розпорядження залишаю за собою.

Військовий комендант військової комендатури Роздільнянського району

полковник   О. ПАНОВ

Залиште свій коментар