Про харчування та пожежну безпеку

19 лютого у Роздільній відбулася робоча нарада, за участі голови райдержадміністрації Сергія Приходька, заступника голови районної ради Сергія Крилова, працівників профільних сфер, на якій розглянули важливі питання.

На початку заслухали в.о. головного лікаря Роздільнянської центральної районної  лікарні Дмитра Кущенка, директора Роздільнянської дитячої школи мистецтв Романа Гімбри та директора районного Палацу культури Юрія Ніколаєва щодо приписів пожежників,виконання яких необхідні для забезпечення заходів протипожежної безпеки у цих закладах. Присутні обговорили першочергові завдання для реалізації.

Далі надали слово керівнику КУ «Роздільнянський районний центр забезпечення закладів та установ освіти» Миколі Сухому з приводу одного з найактуальніших питань на сьогодні: коли розпочнеться харчування у школах району. Микола Дмитрович поінформував, що з 13 позицій тендеру 8 вже пройшли процедуру. У  визначений законодавством термін будуть підписані договори. І, як зауважив керівник комунальної установи, після підписання з продуктів, де визначені переможці, сформують меню. На жаль, немає переможців з п’яти позицій, таких як: хліб, риба, яйце, крупи та сік.

Заступник голови районної ради Сергій Крилов наголосив на необхідності визначити терміни поновлення харчування дітей, адже ситуація досить гостра. В результаті дискусії попередньо запланували поновити харчування з 2 березня 2020 року. Микола Сухий відзначив, що для цього вживатимуться необхідні заходи.

З пріоритетних напрямків розвитку галузі освіти Роздільнянського  району доповіла начальник відділу освіти РДА Наталія Красножон, яка відзначила такі напрямки, як необхідність створення опорних шкіл, ремонт та визначення приміщення для організації роботи інклюзивно-ресурсного центру, оновлення частини їдалень, придбання нової комп’ютерної техніки тощо.

З усіх порушених питань на нараді відзначили першочергові завдання  та обговорили фінансові аспекти для їх виконання.

Наш кор.

Залиште свій коментар