ПРО РЕМОНТ ПАЛАЦУ КУЛЬТУРИ

Минулого тижня в залі засідань районної ради відбулася чергова нарада щодо ситуації з капітальним ремонтом великої зали Палацу культури, яку проводив заступник голови районної ради Сергій Крилов, за участі голови районної державної адміністрації Наталії Бараненко, представників «Роздільнатеплокомуненерго», Палацу культури, підрядної організації, інших профільних фахівців.

         Під час обговорення нагальних питань, які виникли в працівників культури в ході здійснення робіт, присутні висловили різні точки зору.  Дискусії були тривалими. Одностайності так і не досягли, проте було прийнято рішення винести питання щодо проведення капітального ремонту великої зали будівлі Палацу культури на розгляд спільного засідання постійних комісій районної ради з питань  спільної власності територіальних громад району, приватизації комунальної власності, регіонального розвитку, будівництва, транспорту, зв’язку, промислової політики, паливно-енергетичного комплексу, енергозбереження та житлово-комунального господарства, підтримки і розвитку підприємницької діяльності, торговельного і побутового обслуговування населення та з питань бюджету, банківської діяльності, фінансово-економічних питань та питань  регуляторної політики.

         Це спільне засідання, яке вела голова комісії з питань комунальної власності Ольга Колесник, відбулося 16 жовтня. В ньому брали участь члени цих комісій, заступник голови районної ради Сергій Крилов, голова районної державної адміністрації Наталія Бараненко, працівники культури, активісти нашого краю, які порушили питання ремонту та вказали на недоліки, виявлені в ході проведення робіт. В цій ситуації, як зазначили фахівці, потрібно віднайти кошти на усунення виявлених проблем. Або ж, як зауважили активісти та працівники культури, можна спробувати замовити новий проект. Однак, голова комісії з питань комунальної власності Ольга Колесник зауважила, що проект, який наразі реалізується, проходив експертизу та розроблявся фахівцями, тож потрібно врахувати пропозиції щодо розв’язання нагальних питань. Керівник КП «Роздільнатеплокомуненерго» Віктор Бакланов зауважив, що юридичних підстав для розірвання договору з підрядною організацією  немає.            Обговорення було жвавим та емоційним, адже велика зала районного Палацу культури не працює вже 17 років і питання ремонту досить актуальне для роздільнянців. В результаті депутати схвалили пропозицію щодо розробки плану визначення першочерговості завдань при ремонті великої зали Палацу культури, аби врахувати виявлені недоліки та віднайти можливість для їх усунення.

Слідкуватимемо за розвитком подій.

Наш кор.

 

 

Залиште свій коментар