Про приписку громадян України до призовної дільниці Роздільнянського району

Міністерство оборони України

ВИТЯГ З НАКАЗУ

начальника Роздільнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

24 грудня 2022 р.      м. Роздільна

Про приписку громадян України до призовної дільниці Роздільнянського району Одеської області у 2023 році.

  1. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” з 16 січня по 31 березня 2023 року оголошується приписка до призовної дільниці Роздільнянського району Одеської області громадян 2006 року народження.
  2. Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2006 року включно, постійно або тимчасово проживають на території Роздільнянського району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.
  3. Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці та які постійно або тимчасово проживають на території: Роздільнянської міської ради, Лиманської селищної ради, Степанівської сільської ради зобов’язані прибути за адресою: м. Роздільна, вул. Європейська, 35; Захарівської селищної ради та Затишанської селищної ради – смт Захарівка, вул. Шкільна, 10; Великомихайлівської селищної ради, Великоплосківської сільської ради, Новоборисівської сільської ради та Цебриківської селищної ради – смт Великомихайлівка, вул. Шкільна, 16, у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за зазначеною адресою до 1 лютого 2023 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.
  4. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до Роздільнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та першого і другого відділів Роздільнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

О. ПАНОВ,

начальник Роздільнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник

Залиште свій коментар