Про пожежну безпеку на виборчих дільницях

У м. Роздільна рятувальники нагадали населенню та членам виборчих комісій – правила пожежної безпеки

З метою запобігання виникненння пожеж у природних екосистемах – 30 червня 2019 року у м. Роздільна співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області провели подвірний обхід у житловому секторі.

Під профілактичного заходу рятувальники нагадали 17 мешканцям районного центру – правила пожежної безпеки під час літнього пожежонебезпечного періоду,   застерегли громадян від негативних наслідків спалювання сухої рослинності, попередили роздільнянців про адміністративну і кримінальну відповідальність за навмисний підпал сухостою та вручили їм листівки застережливого характеру.

26 червня 2019 року у м. Роздільна у приміщенні окружної виборчої комісії, співробітники Роздільнянського МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області провели протипожежний інструктаж та нагадали членам виборчих комісій – правила пожежної безпеки на виборчих дільницях. Зокрема, рятувальники наголосили на суворому дотриманні вимог протипожежної безпеки у приміщеннях, де буде відбуватися голосування та розповіли, як правильно експлуатувати і користуватися вогнегасниками.

Велику увагу рятувальники приділили: забезпеченості дільниць первинними засобами пожежогасіння, наявності безпечних шляхів евакуації, правилам експлуатації електроприладів та інше.

Наприкінці заходу, співробітники ДСНС України роздали присутнім застережливі пам’ятки про заходи щодо забезпечення пожежної безпеки на виборчих дільницях.

 

                                                              Сергій ШМОРГАЛ,

                                                              Роздільнянський міськрайонний відділ

                                                               ГУ ДСНС України в Одеській області

Залиште свій коментар