Про передачу майна районної ради

18 листопада відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань спільної власності територіальних громад району, приватизації комунальної власності, регіонального розвитку, будівництва, транспорту, зв’язку, промислової політики, паливноенергетичного комплексу, енергозбереження та житлово-комунального господарства, підтримки і розвитку підприємницької діяльності, торговельного і побутового обслуговування населення. Його вела голова цієї комісії Ольга Колесник.

Взяли участь у засіданні члени комісії, заступник голови районної ради Сергій Крилов, представники апарату районної ради, райдержадміністрації, міської ради, комунальних закладів Роздільнянського району, щодо яких узгоджувалися рішення. Зокрема, обговорили та погодили необхідність передачі до власності Роздільнянської міської ради районного Палацу культури, народного історико-краєзнавчого музею, централізованої бібліотечної системи, Роздільнянської та Лиманської дитячих шкіл мистецтв, районного стадіону «Спартак», Терцентру соціального обслуговування, будівлі друкарні тощо.

Нагальність необхідності прийняття даних рішень пов’язана із подальшим фінансуванням в умовах децентралізації. Детальніше ситуацію в ході засідання пояснила начальник фінансового управління райдержадміністрації Ольга Колодєєва. Головний спеціаліст юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Тетяна Мурзіна відзначила, що передача відбуватиметься шляхом зміни засновника у відповідних документах і на штатних працівників закладів наразі це не вплине.

Заступник голови районної ради Сергій Крилов зауважив, що мета – передати об’єкти в тому стані та складі, в якому вони сьогодні перебувають і подальшу їх долю вирішуватимуть вже нові власники. Також на даній комісії погодили дострокове припинення контракту директора КПСВТГРР «Роздільнатеплокомуненерго» Віктора Бакланова у зв’язку з переходом на виборчу посаду. Виконання обов’язків пропонується покласти на головного інженера цього підприємства Володимира Пестова.

Усі питання, розглянуті та прийняті комісією, розглядатимуться на сесії районної ради, яка проводитиметься у складі депутатів районної ради сьомого скликання.

Наш кор.

Залиште свій коментар