Про оплату навчання дітей в школі мистецтв та орендну плату для підприємців

У соціальній мережі Facebook під черговим відеозверненням голови райдержадміністрації Сергія Приходька батьки вихованців Роздільнянської дитячої школи мистецтв порушили питання щодо сплати за навчання дітей за квітень та травень, яку необхідно здійснювати в рамках визначених зобов’язаннях між школою та батьками.


Дану інформацію було доведено до Сергія Миколайовича, який оперативно відреагував та зазначив про наступне: “Сьогодні відбулась розмова із директором Роздільнянської дитячої школи мистецтв Романом Гімброю з вищевказаного питання. Як з’ясувалося, передплата за квітень вже була проведена. Водночас, мною були надані вказівки припинити збір коштів за навчання дітей за травень”.
За словами Романа Володимировича, кошти, сплачені за квітень, будуть зараховані за навчання, які проводитимуться після завершення карантину відповідно розкладу.
Також була проведена зустріч із керуючим роздільнянського продовольчого ринку Юрієм Драгоміровим, якому було переконливо рекомендовано знизити розмір орендної плати для місцевих підприємців ринку на час карантину. За результатами проведених переговорів було знайдено порозуміння і розмір орендної плати буде знижено.

Залиште свій коментар