Про опалення багатоповерхівок по вул. Молодіжна

НА останній сесії районної ради депутати схвалили важливе рішення для міської громади щодо передачі на баланс міської ради котельні по вул. Г. Кірпи, яка обслуговує у зимовий період багатоповерхівки № 38, 71, 73 по вул. Молодіжна. Зауважимо, що всього від даної котельні опалюється взимку 321 квартира за вищевказаними адресами та районна поліклініка.

Раніше цим займалося комунальне підприємство районної ради «Роздільнатеплокомуненерго». Однак депутати районної ради пішли назустріч міським обранцям та на безоплатній основі передали об’єкт міській раді. І віднині депутати міської ради, які є представниками громади  Роздільної, матимуть можливість регулювати та коригувати тарифи на опалення, створювати умови для надання якісних послуг мешканцям багатоповерхівок у сфері теплопостачання та, за необхідності, надавати  матеріальну допомогу соціально незахищеним верствам населення тощо.

Передача об’єкта відбулася минулого четверга. Очолив комісію з приймання – передачі майна заступник голови районної ради С.М. Крилов. До її складу увійшли: перший заступник міського голови Ю.П. Тесніков, головний бухгалтер міської ради О.Л. Босюк, директор КПСВТГРР «Роздільнатеплокомуненерго» В.М. Земський, бухгалтер КПСВТГРР «Роздільнатеплокомуненерго» В.Л. Барановська, інженер КПСВТГРР «Роздільнатеплокомуненерго» В.Є. Пестов. Взяв участь в огляді стану котельні міський голова В.О. Шовкалюк.

Після улагодження всіх нагальних питань щодо її передачі на баланс міської ради перший заступник міського голови Ю.П. Тесніков відзначив, що наразі ведеться оформлення дозвільної документації для здійснення своєчасного та безперебійного теплопостачання споживачам в опалювальний сезон 2017-2018 років. Планується, що роботу котельні забезпечуватиме міське комунальне підприємство «Роздільнянський міський водоканал». Також Юрій Петрович акцентував увагу, що тарифи не підвищуватимуться, а в подальшому міська рада має наміри обов’язково модернізувати застаріле устаткування, що сприятиме більш ефективній та якісній роботі котельні.

Тож, відтепер з усіх питань, які виникатимуть у жителів багатоповерхівок
№ 38, 71, 73 по вул. Молодіжна щодо теплопостачання у зимовий період слід звертатися до міської, а не районної ради.

Наш кор.

Залиште свій коментар