«Приєднуйся до поліції!»

Роздільнянські правоохоронці активно проводить профорієнтаційну роботу серед випускників шкіл району під гаслом «Приєднуйся до поліції!»

 У кожної людини настає той момент, коли необхідно прийняти одне з найголовніших рішень у своєму житті, а саме – обрати майбутню професію. Ця нелегка задача наразі стоїть перед випускниками загальноосвітніх шкіл. Щоб надати кваліфіковану допомогу учням у нелегкому виборі професії, роздільнянські правоохоронці активно проводять профорієнтаційну роботу серед школярів району під гаслом «Приєднуйся до поліції!».

Під час зустрічі з випускниками навчальних закладів Роздільнянського району правоохоронці надали дітям інформацію про вищі навчальні заклади системи МВС та розповіли про умови вступу, а також про особливості навчання в таких закладах. Щоб дітям було краще зорієнтуватися у виборі спеціальності, їм було розказано про підрозділи поліції та завдання, які вони виконують, а також про переваги роботи в поліції. Дітей цікавили не лише правила вступу до вишів, але й курсантське життя, про що правоохоронці розповіли дітям зі свого досвіду. Поліцейські не оминули у своїй розповіді і про складнощі та ризик, який є в повсякденній роботі правоохоронних органів. Звернули увагу дітей на те, що поліцейському потрібно бути не тільки фізично здоровим та розвиненим, але й психологічно стійким. Для підтвердження своїх слів співробітники поліції розповіли школярам про найрезонансніші кримінальні правопорушення, які були скоєні на території району, та роль поліцейських в їх розкритті.

Наприкінці зустрічі правоохоронцями було акцентовано увагу на тому, що дітей, які вирішать вступити до вищих навчальних закладів МВС, радо очікують у відділі поліції, куди вони завжди можуть звернутися за допомогою.

Роздільнянський ВП ГУНП в Одеській області.

Залиште свій коментар