Прикордонники виявили автомобілі з пошкодженими VIN номерами

Вчора прикордонники Білгород – Дністровського загону в пункті пропуску «Кучурган» виявили дві іноземні автівки з пошкодженими ідентифікаційними номерами кузову.

Громадяни Республіки Молдова, на мікроавтобусах молдовської реєстрації «Мерседес» та «Івеко», рухалися через пункту пропуску «Кучурган» на в’їзд в Україну. Під час контролю прикордонники виявили що в обох транспортних засобах пошкоджені номери кузовів. В одному автомобілі з 17 символів VIN коду пошкоджені та не проглядаються 15 символів, а в іншому 14 символів.

По даному факту повідомлено представників Національної поліції, самих водіїв правоохоронці притягнули до відповідальності за ст. 121-1 КУпАП «Експлуатація водіями транспортних засобів, ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах» та наклали штраф.

Всього з початку року прикордонники Білгород-Дністровського загону виявили 17 автомобілів, ідентифікаційні номери яких не відповідали записам у реєстраційних документах, були знищені або підроблені.

 

Помічник начальника Білгород – Дністровського

прикордонного загону – начальник прес-служби

Іван Іванчук

 

Залиште свій коментар