Прикордонники України готові до перевірки громадян на коронавірус

Сьогодні ми, вся Україна, постали перед новим досить складним викликом – не допустити поширення в Україну коронавірусу, який стрімко розповсюджується у світі, – звертається до жителів нашої країни голова Державної прикордонної служби Сергій Дейненко на своєму офіційному акаунті у Фейсбуці.
Для цього мобілізуються всі наявні ресурси, в тому числі й навколо державного кордону, який фактично є одним з перших протиінфекційних бар’єрів.
Прикладом чіткої взаємодії за останні дні стала співпраця Державної прикордонної служби України та Міністерства охорони здоров’я. В непросту хвилину ми підставили плече один одному, щоб надійно забезпечити посилений контроль при в’їзді громадян в Україну.


Читайте також: МОЗ планує завершити обсервацію в Нових Санжарах у четвер


В пунктах пропуску через державний кордон та в контрольних пунктах в’їзду-виїзду забезпечено проведення температурного скринінгу усіх, хто в’їжджає в Україну.

Додам, минулої доби на кордоні нами перевірено майже 75 тисяч людей.
Я особисто взяв під контроль організацію таких заходів в пунктах пропуску на кордоні з країнами ЄС.
Можу запевнити-панікувати громадянам не потрібно, для цього немає підстав!
Ми доклали максимум зусиль, аби запобігти поширенню інфекції на територію нашої країни. Люди, в яких за результатами температурного контролю буде виявлено підвищену температуру тіла та явні ознаки захворювання – одразу направлятимуться для проведення додаткового медичного обстеження.

Р.S. Відзначимо, що на пункті пропуску “Кучурган” тамкож вжиті необхідні заходи безпеки для перевірки громадян на цей небезпечний вірус, в тому числі є безконтакті термометри.

 

Залиште свій коментар