Прийнято бюджет Роздільнянського району на 2019 рік

22 грудня відбулась остання в цьому році сесія районної ради, на розгляд якої було рекомендовано 56 питань порядку денного. Вів засідання голова райради Фелікс Сігал, за участю заступника голови райради Сергія Крилова та голови райдержадміністрації Наталії Бараненко.

Насамперед, слід відзначити, що депутати одноголосно схвалили бюджет Роздільнянського району на 2019 рік, про який доповідала на засіданні в.о. начальника фінансового управління РДА Катерина Журавель. Також жваво обговорювалось питання щодо затвердження Статутів закладів загальної середньої освіти. Це досить актуальне питання, яке на минулій сесії було відправлено депутатами на доопрацювання. Свою точку зору висловили всі бажаючі. Зокрема,  голова районної ради Фелікс Сігал зауважив, що зараз на часі запуск Старостинського НВК, є  необхідність призначення директорів Роздільнянського НВК 1, Новоукраїнського НВК, Марківської ЗОШ і для цього потрібно у правовму руслі врегулювати Статути закладів. Тож, після довготривалого обговорення дане рішення знайшло підтримку у більшості депутатів і Статути були затверджені у всіх загальноосвітніх закладах району.

На порядок денний виносилося питання щодо поновлення Ігоря Бичкова на посаді головного лікаря ЦРЛ, відповідно до рішення суду, та воно не знайшло підтримки серед депутатів. Крім того, прийняли рішення в галузі медицини району, зумовлені впровадженням медичної реформи на теренах всієї країни. А саме: затвердили передавальний акт майна комунального закладу “Роздільнянська районна центральна лікарня” правонаступному комунальному некомерційному підприємству спільної власності територіальних громад Роздільнянського району “Роздільнянська районна центральна лікарня” та ухвалили створення комунального некомерційного підприємства СВТГРР “Роздільнянська центральна районна лікарня”.

А ще на останній сесії районної ради у 2018 році були розглянуті й затверджені питання щодо договорів оренди,  списку присяжних Роздільнянського районного суду в Одеській області в новій редакції тощо.

Залиште свій коментар