Придбано машину для військовослужбовців

З початком  повномасштабного вторгнення військ рф в Україну наші земляки-роздільнянці вступили до лав ЗСУ та тероборони. Багато хто приєднався до волонтерського руху, аби надавати посильну допомогу в забезпеченні всім необхідним військовослужбовців та тих, хто постраждав від цієї жахливої війни.

Однією з вкрай нагальних потреб деякий час було придбання машини для тероборони, в якій несуть варту роздільнянці. Процес збору коштів та придбання транспортного засобу, який вже успішно передали військовим, тривав близько півтора місяці. В ньому брали участь як самі захисники, так і згодом приєдналися волонтери ГО «Розвиток сьогодення», координатором якої  є Віталій Тимчик. Як він повідомив, небайдужі жителі нашого краю, і не тільки, переказали на купівлю машини 1000 доларів. Іншу частину – 2600 – надали самі тероборонівці та всі охочі допомогти. Транспорт придбали за 3600 доларів в Україні, хоча спочатку волонтери мали намір виїхати за кордон, та не отримали необхідний дозвіл.

Сьогодні військовослужбовці успішно використовують машину за призначенням і за 10 днів службових поїздок здолано 3000 км шляху. Зокрема, доставляються медикаменти, аптечки, сухпайки тощо, здійснюються різні термінові виїзди.

Відзначимо, що постійно на зв’язку та допомагають теробороні Роздільнянщини волонтер ГО «Громада Роздільнянщини», на чолі з Володимиром Василенком, та чимало інших небайдужих громадян України, які вкладають всі можливі ресурси в допомогу армії. Надходила відчутна підтримка з-за кордону.

 Крім того,  теробороні, сформованій, у тому числі, з мешканців Роздільнянщини, надавали вагому допомогу: фонд «Razom for Ukraine», зокрема, у вигляді дронів, рацій та іншого необхідного оснащення; фонд «Трініті Україна» – індивідуальні аптечки, засоби гігієни, вологі серветки тощо; компанія «Моyo» – принтери, ноутбуки, а також фонд «Фундація друзів України». Тож, і надалі єднаймося заради перемоги над рашистами, добра – над злом. Все буде Україна!

Наш кор.

Залиште свій коментар