Прапор України з деокупованої території подарували Роздільнянському ліцею № 1

Державний Прапор України з деокупованої території подарували Роздільнянському ліцею № 1 поліціянти Роздільнянського ВП

В умовах повномасштабної війни всі українці включилися у боротьбу з клятим ворогом, наближаючи нашу Перемогу в міру своїх сил і можливостей. Військовослужбовці ЗСУ боронять нашу неньку Україну на полі бою. А в тилу волонтери збирають кошти на необхідну техніку та спорядження для військових, дорослі виготовляють консерви та смаколики, «окопні свічки», плетуть маскувальні сітки, в’яжуть теплі носки для наших доблесних воїнів, а діти підтримують їх всілякими оберегами, виготовленими власноруч, патріотичними малюнками тощо.

Педагогічний колектив та учні Роздільнянського ліцею № 1 включилися у цю роботу майже з перших днів війни. Завдяки вчительці праці Олені Сівак та активній громадянській позиції колективу було налагоджено виготовлення «окопних свічок», маскувальних сіток. Також педагоги ліцею в’яжуть носки нашим мужнім воїнам. І вже неодноразово отримували подяки від військовослужбовців з передової.

Як стало відомо з інформації, яка розміщена на сторінці Роздільнянського ліцею № 1 у ФБ:

«Музей школи поповнився ще одним важливим експонатом – Державним Прапором України з деокупованої території. Його, з підписами спеціального поліцейського загону сприяння населенню, передали нам службовці Роздільнянського відділу поліції. Вони подякували нашим учням за підтримку поліції».

Немає ніякого сумніву, що ми переможемо русню, адже вся енергія українців спрямована на подолання ворога. Це тільки питання часу.

Віримо в ЗСУ! Віримо в нашу Перемогу! Все буде Україна!

Залиште свій коментар