Пожежна машина для Єреміївського старостату

Керівництво Роздільнянського районного управління ГУ ДСНС в Одеській області на чолі з Олександром Яровим, продовжує забезпечувати громади району пожежною технікою. Зовсім нещодавно ми повідомляли про передачу пожежної машини для Виноградарського старостату Роздільнянської міської територіальної громади. Її наявність в старостаті вже виправдалась, адже в результаті нещодавнього загорання одного з будинків у с. Виноградар, вдалося оперативно загасити пожежу, запобігши більш гіршим наслідкам.

Читайте також: Пожежна машина для рятувальників віддаленого старостату Роздільнянської громади

Сьогодні ж, пожежну машину передали у розпорядження комунального підприємства «Мрія» Єреміївського старостату.  Єреміївський старостат аналогічно віддалений від центру Роздільнянської громади. Крім того, на його території (у с. Бурдівка) розміщений великий дачний масив, де дуже часто виникають пожежі. Відтепер наявність спеціалізованої техніки та створеної при КП «Мрія» малої пожежної команди (МПК) дасть змогу оперативно реагувати у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Роздільнянській міській голова Валерій Шовкалюк спільно з заступником Миколою Петровським прибули на передачу пожежної машини. Валерій Олександрович, звертаючись до особового складу новоствореної МПК Єреміївського старостату на чолі зі старостою Олександром Турчуком, побажав якомога менше надзвичайних ситуацій, але якщо такі виникають – то швидкої їх ліквідації.

Зазначимо, що до складу МПК увійшло чотири особи, які вже пройшли відповідний інструктаж на базі районного управління ГУ ДСНС та готові до виконання обов’язків.

Крім того, на минулому тижні пожежну машину та необхідне приладдя для роботи малої пожежної команди було також передано до комунального підприємства Новоборисівської громади. В першу чергу, техніка надається  для відділених населених пунктів громад району. Робота в цьому напрямку триває.

Залиште свій коментар