Потужності кисневої станції Роздільнянської БПЛ незабаром збільшаться

Першого листопада на брифінгу директорка Департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА Наталія Одарій-Захар’єва повідомила, що за два-три тижні на Одещині встановлять сім нових стаціонарних кисневих станцій.

Йдеться про медичні заклади Одещини, де лікують хворих на COVID-19.  Кисневих станцій на сьогодні замовлено вже 7 — постачання очікується за 2-3 тижні. З’являться вони у Доброславській, Біляївській, Чорноморській та Роздільнянській лікарнях, а також в обласному медичному центрі на Суднобудівній.  Для цього з державного бюджету виділили 14 мільйонів гривень. У КНП «Роздільнянська БПЛ» наразі до вже існуючої кисневої станції буде приєднано ще одну, більш потужну станцію, що дасть можливість повністю забезпечити ковідні відділення централізованою подачею кисню.  Додатково готують документи для встановлення станцій у Великомихайлівській, Овідіопольській, Татарбунарській та Тарутинській лікарнях.

В Департаменті зауважили, що на сьогодні в регіоні у залишку 30 тонн кисню. А до Одеси їде фура ще із 20 тоннами. Загалом перебоїв з постачанням бути не повинно.

За результатами брифінгу

директорки Департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА

 

Залиште свій коментар