Попередження про ускладнення погодних умов до помаранчевого (ІІ) рівня небезпечності!

За прогнозом Українського Гідрометцентру, 5-6 лютого 2020 року у південних областях України очікується значний дощ з переходом у мокрий сніг, утворення снігового покриву висотою 10-15 см; місцями ожеледь та налипання мокрого снігу; пориви вітру 17-22 м/с, місцями 25 м/с, хуртовини; на дорогах ожеледиця.

Очікувані погодні умови спричинятимуть порушення та припинення руху транспорту на дорогах та вулицях (ІІ рівень загрози, помаранчевий), ускладнюватимуть роботу підприємств енергетики та комунального господарства.

Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області закликають громадян та водіїв транспортних засобів суворо дотримуватися правил безпеки:

Шановні мешканці Роздільнянського району!

Налипання мокрого снігу, обледеніння та сильні пориви вітру здатні спричинити обрив електричних дротів та їх падіння.  Уникайте, перебування під – деревами, лініями електропередач і електричними опорами, а також рекламними конструкціями.

Під  час різкого погіршення погодних умов, не виходьте зі своїх домівок, без нагальної потреби.

Шановні  водії та власники транспортних засобів!

Будьте, украй уважними та обережними пильними на автошляхах – не перевищуйте швидкість та дотримуйтеся дистанції під час руху автомобілів.

Під час несприятливих погодних умов, не ризикуйте і взагалі утримайтеся від поїздок.  Не наражайте, себе та оточуючих на біду!

  Роздільнянський міськрайонний відділ

                                                  ГУ ДСНС України в Одеській області

 

 

Залиште свій коментар