Понад дві тонни смаколиків для ЗСУ

24 лютого змінилося життя всієї країни. В наш дім прийшла повномасштабна війна. З перших днів у Роздільнянській міській територіальній громаді налагодили роботу волонтерські центри, в яких працюють над допомогою нашим захисникам та захисницям, внутрішньо переміщеним особам та тим, хто потребує підтримки в цей надскладний час.

Виноградарський старостат є одним з показових у напрямку волонтерства, адже зробили вагомий внесок у забезпечення військових продуктами харчування.

 

За підрахунками, здійсненими місяць тому, завдяки волонтерам, небайдужим мешканцям та працівникам місцевої школи, виготовлено та передано для підтримки захисників і захисниць 600 кг вареників, 580 кг рогаликів, 60 кг печива, 20 кг голубців, 17 кг зразів, 15 кг сандвічів, 12 кг олів’є, 12 кг бендериків, 5 кг пиріжків з м’ясом тощо. На сьогоднішній день це понад 2000 кг різної продукції. А ще з на-годи Великодня виготовили 253 паски.

Також волонтерським цехом передано гуманітарну допомогу: 24 маскувальні сітки, 318 подушок, 102 бандани, 150 джгу-тів. Разом до перемоги! Слава ЗСУ!

Наш кор.

Залиште свій коментар