Поминальні дні перенесено на невизначений термін

Епідемічна ситуація із захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 на території Одеської області залишається неблагополучною. Ареал розповсюдження інфекції збільшився з кожним днем. Як ви вже знаєте, є випадки і в нашому районі. У зв’язку з такою ситуацією на Одещині запроваджені додаткові протиепідемічні заходи для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на період Великодніх свят.

Одними із таких заходів, прийнятих на засіданні районної комісії ТЕБ та НС, було обмеження доступу громадян до кладовищ (крім здійснення обрядів поховань з дотриманням заходів особистої безпеки та за наявності засобів захисту) та перенесення поминальних днів. Про конкретну дату проведення заупокійних молитов ми ще повідомимо. Враховуючи сьогоднішню нестабільну ситуацію, про неї поки що зарано говорити.

Контролювати виконання даного рішення будуть органи місцевого самоврядування та поліція.

Саме тому, дорогі земляки, сподіваємось на розуміння, особисту свідомість і відповідальність задля уникнення ще більшого розповсюдження небезпечної інфекційної хвороби. Згадаймо наших покійних рідних у домашній молитві та пом’янімо їх душі милостинею.

Залиште свій коментар