Поліція затримала нацгвардійця, який розстріляв людей у Дніпрі

Правоохоронці затримали нацгвардійця Артема Рябчука, який влаштував стрілянину у Дніпрі, внаслідок якої загинуло п’ятеро осіб.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці поінформував міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

“Тільки що Артем Рябчук був затриманий співробітниками поліції в Дніпропетровській області”, – поінформував міністр.

Монастирський наголосив, що затриманий буде нести найсуворішу відповідальність, передбачену Законом. Глава МВС подякував всім співробітникам поліції, хто чесно виконав свою роботу.

Монастирський також зазначив, що за його наказом буде створена комісія з вивчення обставин, які могли призвести до таких дій 21-річного військовослужбовця, “якого призвали для того, щоб навчити як боронити країну і дбати про безпеку, а не для того, щоб він розстрілював своїх колег”.

“Також будуть вивчатися обставини проходження Артемом Рябчуком військово медичної комісії, його психічний стан на момент видачі допуску до зброї. Після вивчення умов та обставин, що призвели до трагедії, будуть зроблені висновки. В тому числі кадрові. Впевнений, що нам треба провести ґрунтовний аналіз того, як в країні побудована строкова військова служба, які її переваги та недоліки і що потрібно кардинально змінювати”, – уточнив Монастирський.

Він також висловив свої глибокі співчуття рідним та близьким загиблих від дій Рябчука.

“На цей час загиблими є 5 осіб, в тому числі жінка та ще 5 осіб є пораненими. За їх життя борються лікарі”, – поінформував очільник МВС.

Як повідомлялося, у Дніпрі близько 3:40 ранку на території Південного машинобудівного заводу нацгвардієць застрелив чотирьох товаришів по службі та цивільну жінку. Ще п’ятеро дістали поранення.

На місце події виїхав командувач НГУ Микола Балан.

Джерело: “Укрінформ”

Залиште свій коментар