Поліцейські Одещини забезпечуватимуть дотримання водіями великовагових транспортних засобів обмежень на рух, що вводяться з 1 липня

Літні часові обмеження на пересування встановлюються з 10 до 18 години для вантажного транспорту загальною вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь 7 тонн. Це вимушені сезонні заходи для збереження автомобільних доріг загального користування від передчасних руйнувань і деформацій та сприяння обороні й безпеці.

«Їх дотримання водіями забезпечуватимуть співробітники Головного управління Національної поліції в Одеській області та Управління патрульної поліції в Одеській області. Безпосередньо на 308 кілометрі автодороги М-05 Київ-Одеса та 38, 78 і 117 кілометрах автодороги М-15 Одеса-Рені будуть зосереджені чотири групи реагування патрульної поліції Головного управління. Для водіїв на цих ділянках встановлені відповідні заборонні та інформаційні дорожні знаки», – зазначив заступник начальника відділу організації діяльності груп реагування управління превентивної діяльності ГУНП в Одеській області майор поліції Олександр Яценко.

Також він наголосив, що порушення встановлених часових обмежень для руху вантажних транспортних засобів тягне за собою відповідальність, передбачену статтею 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення (перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху).

Олександр Яценко зауважив, що заборона не стосуватиметься транспорту спеціалізованого призначення та такого, що здійснює перевезення небезпечного, швидкопсувного вантажу, людей, живих тварин і птиці, вантажу для запобігання або ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, для потреб військових, оборони, товарів подвійного призначення, гуманітарної допомоги тощо. Також дозволятиметься пересування транспортних засобів, що здійснюють міжнародні перевезення вантажів, за умови, що водії мають заброньовані місця у черзі очікування для перетину державного кордону України для автомобільного сполучення засобами електронної системи, тобто «єЧерзі», за два дні до черги очікування на найближчий час.

Період дії часових обмежень водії зможуть перечекати на майданчиках для тимчасової стоянки у смугах відведення автомобільних доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу.

Просимо водіїв з розумінням поставитися до тимчасових обмежень та роботи поліцейських і неухильно дотримуватися встановлених правил.

Відділ комунікації поліції Одещини

Залиште свій коментар